Banner
Banner
Banner

Cechy dobrego projektu domu

14 kwietnia, 2012

Dobry projekt domu jest tak ważny jak dobre narty dla początkującego narciarza. Cechy dobrego projektu domu Jednak słowo „dobry” może różnie wyglądać w świecie rzeczywistym. Co więcej to co dobre może wiele kosztować, a nie sztuką jest zapłacić kokosy żeby potem mieć spokój. Sztuką wybrać jest to co niezbędne i ważne i nie przesadzać z pierdołami. Tak jak przy zakupie nart. Możemy na dzień dobry wydać pół pensji, pytanie tylko po co, skoro dopiero się uczymy i nie zauważymy różnicy między przyzwoitymi używkami a nartami prosto z półki sklepowej.

Tak samo może być w wypadku projektów. Cechy dobrego projektu domu Pewne projekty domów są robione mechanicznie. Możemy wykupić za nieduże pieniądze względnie dobry projekt. Wadą jest to, że nie spełni on zapewne wszystkich naszych marzeń. Ale takich projektów jest bardzo dużo. Długo szukając i przystając na pewne kompromisy możemy trafić na prawdziwą perełkę.

Dobry projekt to też taki który robiony jest z sercem. Dlatego warto skończyć budownictwo i samemu stworzyć coś co zadowoli naszą rodzinę. Jeśli nie skończyliśmy budownictwa to warto zapukać do znajomego, który pracuje w takiej branży. Cechy dobrego projektu domu Pewnie zapłacimy mu odpowiednio więcej, ale jeśli nie mieliśmy z nim zatargów to z pewnością postara się bardziej niż pierwszy lepszy inżynier.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Projektowanie domu
a