Banner
Banner
Banner

Optyczne powiększenie mieszkania

23 sierpnia, 2011

Małe mieszkania nie są zmorą kupujących. Optyczne powiększenie mieszkania Są szarą rzeczywistością. Szalejące ceny mieszkań sprawiają, że na duże mieszkanie mało kto może sobie pozwolić. Kończy się to zwykle tym że kupujemy mniejsze licząc na cud. Jednak cudów nie ma i jeśli sami się nie weźmiemy do ciężkiej pracy to nic nam z tego nie wyjdzie i zostaniemy zmuszeni do mieszkania w miejscu które nam nigdy odpowiadać nie będzie.

Możemy jednak oszukać nasze zmysły i optycznie powiększać mieszkanie. Jest to zAdanie bardzo proste i przy niewielkim nakładzie sił i pracy można dokonać na prawdziwego cudu. Jednak trzeba się do tego zabrać z głową i nie robić pochopnych kroków.

Jasne kolory powiększają pokoje, dlatego unikajmy smętnych barw. Optyczne powiększenie mieszkania Warto też użyć jasnych barw bo doświetlają mieszkanie a to dodatkowo umila nam spędzanie w nim czasu i przesłania wady związane z małym metrażem.

Dobrym sposobem na powiększenie mieszkania jest wstawianie luster. Lustra muszą mieć odpowiednie zadanie, nie mogą narzucać się swoją obecnością. Dlatego popularnym zastosowaniem luster jest używanie ich jako drzwi do szafy z przesuwnymi drzwiami. Dzięki temu powiększają optycznie pomieszczenie i wyglądają w miarę dobrze.

Sztuczki te mogą nam umilić mieszkanie w małym lokum. Optyczne powiększenie mieszkania Jednak nie liczmy na to, że dzięki jasnej farbie i lustrom wyrośnie nam nowe pomieszczenie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Poradnik mieszkaniowy
a