Banner
Banner
Banner

Po co w domu przydaje się taras?

14 stycznia, 2013

Dom to nasze miejsce w którym nic stać się nam nie może. Po co w domu przydaje się taras? Dzieje się tak dlatego, że jest on zwykle naszpikowany elektroniką i zabezpieczeniami. Ma pancerne drzwi i podwójne okna. Alarmy domofony zamki rygle. Jest fortecą. Jednak my w domu mamy czuć się także swobodnie. Ma być dla nas ucieczką przed szarą rzeczywistością i dawać radość z życia. Jak to osiągnąć? Proste musimy znaleźć w nim swoje miejsce.

Dla wielu z nas takim miejscem będzie taras. Po co w domu przydaje się taras? Taras nie jest jednak docelowym dziełem samym w sobie. Służy on d wielu celów. Jakich? Odpowiedź w poniższym tekście.

Odkryty taras może być naszym małym obserwatorium nieba. Oczywiście musimy to lubić. Nie można też się do tego zmuszać. To rozrywka dla nocnych Marków mających za dużo czasu przed samym świtem i nadmiar gotówki.

Taras nadaje się na grilla i rodzinne spotkania. To miejsce gdzie można się czuć swobodnie. Gdzie nie musimy martwić się o malowane ściany czy lakierowaną podłogę. Po co w domu przydaje się taras? Ta swoboda udziela się wszystkim, nie tylko gospodarzom dzięki temu i goście nie czuja presji bycia w stu procentach poprawnymi.

Taras nie musi być miejscem imprezowym. Można na nim spokojnie pić piwo i spędzać słoneczne popołudnia pod osłona parasola. Nikt nam nie każde oglądać na nim gwiazd, ani też urządzać go w konkretny sposób. To powinno być nasze miejsce i niech takie pozostanie więc sami pomyślmy co chcemy tam urządzić.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Poradnik mieszkaniowy
a