Banner
Banner
Banner

Pory roku w mieszkaniu

14 grudnia, 2012

Pogoda za oknem zmienia się nieustannie i trudno nawet zauważyć kiedy właściwie jedna pora roku przechodzi w druga, kiedy zieleń drzew zastępuje brąz i złoto, kiedy spada pierwszy śnieg, czy kiedy lody topnieją i przyroda budzi się do życia. Żeby w miarę nadążać za zmieniającymi się porami roku warto taki maraton wprowadzić sobie w swoim własnym mieszkaniu bądź domu, a jeśli posiadamy takowy to w ogrodzie. Pory roku w mieszkaniu Stworzenie tematycznych dekoracji związanych bardzo ściśle z poszczególnymi porami roku może okazać się nie tylko świetnie prezentującą się ozdobą naszych czterech ścian, ale także stworzyć odpowiedni klimat i zapewnić świetną zabawę, w którą można z powodzeniem wciągnąć całą rodzinę.

Na wiosnę wszystko budzi się do życia, dlatego nasz dom też powinien. Warto wykorzystać przede wszystkim barwy wiosenne takie jak żółć czy zieleń. Zestawienie tych kolorów ze sobą i dodanie do tego jeszcze błękitnego nieba świetnie sprawdzi się w naszym mieszkaniu nadając mu bardzo radosnego charakteru.

Lato to dojrzewające owoce i warzywa. Dlatego nie może ich również zabraknąć w naszym domu bądź mieszkaniu. Należy się postarać aby owoce nieustannie nam towarzyszyły jeśli chodzi o dekorowanie pomieszczeń mieszkalnych. Pory roku w mieszkaniu Jeśli chodzi o barwy lata to tutaj świetnie sprawdzą się pomarańcze, ciemne błękity i czerwienie, a także fiolety i purpura. Warto więc wykorzystać któryś z tych kolorów na motyw przewodni.

Jesienią drzewa tracą liście, jednak nasz dom nie powinien niczego tracić. Można wykorzystać spadające liście z drzew i wykonać przepiękne bukieciki bądź specjalne stroiki jesienne, które świetnie sprawdzą się jako dekoracja przy stole. Jarzębina to też bardzo jesienna roślina więc warto ją przede wszystkim wykorzystać do dekoracji.

Zima wszystko zamarza, jednak śnieg sprawia, że również wszystko się ładnie prezentuje. Warto to przenieść do swojego domu i przyozdobić go w biel, srebro, choinki, a także wykonane chociażby z papieru bądź bibuły płatki śniegu. Pory roku w mieszkaniu Trzeba pamiętać, że zimą mamy zdecydowanie najmniejsze pole do popisu, jednak jeśli połączymy to z dekoracjami związanymi z Bożym Narodzeniem, to może nam wyjść coś naprawdę wyjątkowego.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Dekoracje wnętrz
a