Banner
Banner
Banner

Zagospodarowanie ogrodu

14 listopada, 2012

Ogród jest dobrodziejstwem. Jednak pozwolić sobie na niego mogą tylko Ci którzy mają dom. Zagospodarowanie ogrodu Jednak Nie każdy kto ma dom ma tyle oleju w głowie żeby zgrabnie zagospodarować ogród. Do tego potrzebny jest zmysł przestrzenny i zgrabne planowanie, z dużym wyprzedzeniem. Bo przecież niż nie urośnie od razu.

Ogród to zlecenie długoterminowe. Jednak poza roślinami warto zamontować w nim kilka rzeczy z których będzie można korzystać bez względu na porę roku. Dobrym pomysłem jest ustawienie grilla nieopodal domu, tak by służył jako miejsce spotkań. Swoista altana z własnym ogrzewaniem. Zagospodarowanie ogrodu Takiej miejsce dać może naprawdę wiele frajdy.

Warto zainwestować w niewielką dwuosobową huśtawkę. Czy to my posiedzimy na niej z żoną, czy nasza córka ze swoim chłopakiem. Takie miejsce sprzyja pogłębianiu relacji i przy tym wygląda bardzo schludnie i pasuje do większości ogrodów.

Sad w ogrodzie to zupełnie inna bajka. Potrzeba na to chęci i pracy liczonej w dziesięcioleciach. Efekty są jednak wyjątkowe. Własne owoce własne drzewa, taka wlasna mała bajka. Jednak mały ogród nie nadaje się na sad. Do tego potrzeba dużej przestrzeni, jeśli jej nie mamy skupmy się kwiatach, altanie i huśtawce. Zagospodarowanie ogrodu To powinno dać nam wystarczająco dużo pracy i satysfakcji.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Poradnik mieszkaniowy
a