Banner
Banner
Banner

Dbanie o czystość łazienki

14 czerwca, 2012

Nasze mieszkania i domy mają w sobie pewne złe miejsca. Dbanie o czystość łazienki Nie mówię tu o żadnych demonach i duchach tylko o miejscach gdzie wiecznie będzie brudno, albo gdzie wiecznie trzeba sprzątać. Jeżeli chodzi o pokoje dzieci to możemy dać za wygraną z nimi nic nie zrobimy. Zajmijmy się łazienką, o nią dbać trzeba najbardziej bo jest miejscem bardzo specyficznym.

Żeby zachować czystość w łazience potrzebna jest regularna częsta praca. Musimy ogarniać to miejsce częściej niż resztę mieszkania.

Problemem w łazience jest wilgotność w tym pomieszczeniu. Przez dużą ilość pary wydaje się nam że panuje tam zaduch i nieprzyjemny zapach. Czasem wystarczy zostawiać uchylone okno by pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Łazienka jako dobro wspólne powinna być sprzątana przez wszystkich korzystających. Dbanie o czystość łazienki Dzięki temu nie zdąży się nigdy że pewnego dnia będzie tak zapuszczona że nie będzie dało się do niej wejść. Jednak egzekwowanie dyscypliny może być trudne, bo nikt nie chce sprzątać łazienki.

Zawsze możemy zatrudnić firmę sprzątającą. Tylko zadajmy sobie pytanie czy aby na pewno zrobią to lepiej niż my? Kolejnym pytaniem jest to czy na pewno stać nas na taki wydatek. Bo w zależności od firmy może to kosztować nawet kilkaset złotych. Dbanie o czystość łazienki Więc jeśli następnym razem mąż powie że łazienki sprzątać nie będzie, pokażmy mu ile to będzie kosztować jeśli się nie ruszy. Efekt gwarantowany.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Poradnik mieszkaniowy
a